Olivier Smit

Olivier Smit
Commercieel Directeur




image

Mark Janssen
Senior Salesmanager
m.janssen@vitesse.nl
06-41664542


image

Martijn Fransen
Accountmanager
m.fransen@vitesse.nl
06-51585930

image

Arjenne Osnabrugge
Manager Hospitality, Meetings en Events
a.osnabrugge@vitesse.nl
06-13571758

Jaap Noltes

Jaap Noltes
B2B Marketeer
j.noltes@vitesse.nl
06-40938890

image

Maaike Hengeveld
Administratief Commercieel Medewerker Binnendienst
m.hengeveld@vitesse.nl
026-8807025

image

Marcia de Rooij
Manager Zakelijke Relaties
m.derooij@vitesse.nl
026-8807111


Richard Achterberg

Richard Achterberg
Accountmanager
r.achterberg@vitesse.nl
06-13361930


Contactformulier zakelijke relaties