Update: competitieprogramma 2019|2020 definitief vastgesteld

De KNVB heeft het competitieprogramma van seizoen 2019|2020 definitief vastgesteld. Vitesse opent het seizoen met een thuiswedstrijd vs regerend landskampioen Ajax op zaterdag 3 augustus, aanvang 18.30 uur. De jaarlijkse Airborne-wedstrijd wordt op zaterdag 21 september gespeeld vs Fortuna Sittard (aanvang 20.45 uur).

Definitieve competitieprogramma Eredivisie seizoen 2019|2020

Zaterdag 3 augustus      18.30 uur          Vitesse vs Ajax
Zaterdag 10 augustus    20.45 uur          Willem II vs Vitesse
Vrijdag 16 augustus       20.00 uur          Vitesse vs PEC Zwolle
Zaterdag 24 augustus    19.45 uur          Heracles Almelo vs Vitesse
Zondag 1 september     14.30 uur          Vitesse vs AZ
Zaterdag 14 september 18.30 uur          PSV vs Vitesse
Zaterdag 21 september 20.45 uur          Vitesse vs Fortuna Sittard (* Airborne-wedstrijd)
Zondag 29 september   14.30 uur          RKC Waalwijk vs Vitesse
Zondag 6 oktober         14.30 uur          Vitesse vs FC Utrecht
Zaterdag 19 oktober     20.45 uur          VVV-Venlo vs Vitesse
Zaterdag 26 oktober     19.45 uur          Vitesse vs ADO Den Haag
Zondag 3 november      12.15 uur          FC Emmen vs Vitesse
Vrijdag 8 november       20.00 uur          Vitesse vs FC Groningen
Zondag 24 november    16.45 uur          Sparta Rotterdam vs Vitesse
Vrijdag 29 november     20.00 uur          sc Heerenveen vs Vitesse
Zondag 8 december      12.15 uur          Vitesse vs Feyenoord
Zaterdag 14 december  20.45 uur          FC Twente vs Vitesse
Zondag 22 december    16.45 uur          Vitesse vs VVV-Venlo

 

Zaterdag 18 januari       18.30 uur          Fortuna Sittard vs Vitesse
Zondag 26 januari         12.15 uur          Vitesse vs FC Emmen
Zaterdag 1 februari       18.30 uur          ADO Den Haag vs Vitesse
Zaterdag 8 februari       18.30 uur          FC Groningen vs Vitesse
Zondag 16 februari       12.15 uur          Vitesse vs sc Heerenveen
Zondag 23 februari       14.30 uur          Vitesse vs PSV
Zaterdag 29 februari     19.45 uur          PEC Zwolle vs Vitesse
Zaterdag 7 maart          20.45 uur          Vitesse vs FC Twente
Zaterdag 14 maart        20.45 uur          FC Utrecht vs Vitesse
Zaterdag 21 maart        19.45 uur          Vitesse vs Willem II
Zaterdag 4 april            20.45 uur          AZ vs Vitesse
Zaterdag 11 april          18.30 uur          Vitesse vs RKC Waalwijk
Donderdag 23 april       20.45 uur          Ajax vs Vitesse
Zondag 26 april            16.45 uur          Vitesse vs Sparta Rotterdam
Zondag 3 mei               14.30 uur          Vitesse vs Heracles Almelo
Zondag 10 mei              14.30 uur          Feyenoord vs Vitesse

KNVB Beker

Eerste ronde: dinsdag 29, woensdag 30, donderdag 31 oktober
Tweede ronde: dinsdag 17, woensdag 18, donderdag 19 december
Achtste finales: dinsdag 21, woensdag 22, donderdag 23 januari
Kwartfinales: dinsdag 11, woensdag 12, donderdag 13 februari
Halve finales: dinsdag 3, woensdag 4, donderdag 5 maart
Finale: zondag 19 april

Play-offs Europees ticket

Halve finale: donderdag 14 en zondag 17 mei
Finale: woensdag 20 en zaterdag 23 mei

Nieuws delen