FC Viitorul Constanta
2 - 2
Vitesse

Speelronde 1 - UEFA Europa League

Stadionul Viitorul, Ovidiu

Vitesse
3 - 1
FC Viitorul Constanta

Speelronde 2 - UEFA Europa League

GelreDome, Arnhem

Vitesse
0 - 1
FC Basel

Speelronde 1 - UEFA Europa League

GelreDome, Arnhem

Vitesse
5 - 1
FC Groningen

Speelronde 1 - Eredivisie

GelreDome, Arnhem

FC Basel
1 - 0
Vitesse

Speelronde 2 - UEFA Europa League

Sankt Jakob-Park, Basel

sc Heerenveen
1 - 1
Vitesse

Speelronde 2 - Eredivisie

Abe Lenstra stadion, Heerenveen

AZ
0 - 0
Vitesse

Speelronde 3 - Eredivisie

AFAS Stadion, Alkmaar

Vitesse
0 - 4
Ajax

Speelronde 4 - Eredivisie

GelreDome, Arnhem

PEC Zwolle
0 - 2
Vitesse

Speelronde 5 - Eredivisie

MACĀ³PARK stadion, Zwolle

Vitesse
1 - 1
ADO Den Haag

Speelronde 6 - Eredivisie

GelreDome, Arnhem

RKAV Volendam
1 - 2
Vitesse

Speelronde 1 - TOTO KNVB Beker

Sportpark Volendam, Volendam

Feyenoord
2 - 1
Vitesse

Speelronde 7 - Eredivisie

De Kuip, Rotterdam

Vitesse
4 - 0
Heracles Almelo

Speelronde 8 - Eredivisie

GelreDome, Arnhem

Excelsior
2 - 0
Vitesse

Speelronde 9 - Eredivisie

Van Donge & De Roo Stadion, Rotterdam

Vitesse
2 - 1
Fortuna Sittard

Speelronde 10 - Eredivisie

GelreDome, Arnhem

Heracles Almelo
0 - 2
Vitesse

Speelronde 1 - TOTO KNVB Beker

Polman Stadion, Almelo

PSV
1 - 0
Vitesse

Speelronde 11 - Eredivisie

Philips Stadion, Eindhoven

Vitesse
2 - 1
FC Utrecht

Speelronde 12 - Eredivisie

GelreDome, Arnhem

Willem II
1 - 3
Vitesse

Speelronde 13 - Eredivisie

Koning Willem II Stadion, Tilburg

Vitesse
1 - 1
FC Emmen

Speelronde 14 - Eredivisie

GelreDome, Arnhem

NAC Breda
2 - 1
Vitesse

Speelronde 15 - Eredivisie

Rat Verlegh Stadion, Breda

Vitesse
2 - 1
VVV-Venlo

Speelronde 16 - Eredivisie

GelreDome, Arnhem

Kozakken Boys
1 - 2
Vitesse

Speelronde 1 - TOTO KNVB Beker

Sportpark De Zwaaier, Werkendam

De Graafschap
2 - 2
Vitesse

Speelronde 17 - Eredivisie

Stadion De Vijverberg, Doetinchem

Vitesse
3 - 2
Excelsior

Speelronde 18 - Eredivisie

GelreDome, Arnhem

AZ
2 - 0
Vitesse

Speelronde 1 - TOTO KNVB Beker

AFAS Stadion, Alkmaar

Fortuna Sittard
2 - 1
Vitesse

Speelronde 19 - Eredivisie

Fortuna Sittard Stadion, Sittard

Vitesse
2 - 2
sc Heerenveen

Speelronde 20 - Eredivisie

GelreDome, Arnhem

FC Groningen
2 - 1
Vitesse

Speelronde 21 - Eredivisie

Hitachi Capital Mobility Stadion, Groningen

Vitesse
3 - 2
Willem II

Speelronde 22 - Eredivisie

GelreDome, Arnhem

FC Emmen
0 - 3
Vitesse

Speelronde 23 - Eredivisie

De Oude Meerdijk, Emmen

Vitesse
4 - 1
NAC Breda

Speelronde 24 - Eredivisie

GelreDome, Arnhem

Vitesse
1 - 1
Feyenoord

Speelronde 25 - Eredivisie

GelreDome, Arnhem

Heracles Almelo
3 - 2
Vitesse

Speelronde 26 - Eredivisie

Polman Stadion, Almelo

ADO Den Haag
3 - 3
Vitesse

Speelronde 27 - Eredivisie

Cars Jeans Stadion, Den Haag
ADO Den Haag
3 - 3
Vitesse

Vitesse
2 - 2
AZ

Speelronde 28 - Eredivisie

GelreDome, Arnhem

Vitesse
3 - 3
PSV

Speelronde 29 - Eredivisie

GelreDome, Arnhem

FC Utrecht
0 - 0
Vitesse

Speelronde 30 - Eredivisie

Stadion Galgenwaard, Utrecht
FC Utrecht
0 - 0
Vitesse

Vitesse
4 - 1
PEC Zwolle

Speelronde 31 - Eredivisie

GelreDome, Arnhem

Ajax
4 - 2
Vitesse

Speelronde 32 - Eredivisie

Johan Cruijff ArenA, Amsterdam
Ajax
4 - 2
Vitesse

Vitesse
6 - 1
De Graafschap

Speelronde 34 - Eredivisie

GelreDome, Arnhem

VVV-Venlo
1 - 3
Vitesse

Speelronde 33 - Eredivisie

Covebo Stadion - De Koel -, Venlo
VVV-Venlo
1 - 3
Vitesse

FC Groningen
2 - 1
Vitesse

Speelronde 1 - Eredivisie

Hitachi Capital Mobility Stadion, Groningen

Vitesse
3 - 1
FC Groningen

Speelronde 2 - Eredivisie

GelreDome, Arnhem

FC Utrecht
1 - 1
Vitesse

Speelronde 1 - Eredivisie

Stadion Galgenwaard, Utrecht
FC Utrecht
1 - 1
Vitesse

Vitesse
0 - 2
FC Utrecht

Speelronde 2 - Eredivisie

GelreDome, Arnhem

Stand eredivisie

Pos Team G P DV DT
1 PSV 0 0 0 0
1 Ajax 0 0 0 0
1 PEC Zwolle 0 0 0 0
1 sc Heerenveen 0 0 0 0
1 AZ 0 0 0 0
1 Willem II 0 0 0 0
1 FC Groningen 0 0 0 0
1 Feyenoord 0 0 0 0
1 Vitesse 0 0 0 0
1 FC Utrecht 0 0 0 0
1 ADO Den Haag 0 0 0 0
1 Heracles Almelo 0 0 0 0
1 VVV-Venlo 0 0 0 0
1 FC Emmen 0 0 0 0
1 Fortuna Sittard 0 0 0 0
1 FC Twente 0 0 0 0
1 RKC Waalwijk 0 0 0 0
1 Sparta Rotterdam 0 0 0 0