Vitesse O21
1 - 1
Jong sc Heerenveen

Reservecompetitie groep A

Papendal, Arnhem
Vitesse O21
1 - 1
Jong sc Heerenveen

Jong FC Groningen
1 - 5
Vitesse O21

Reservecompetitie groep A

Corpus den Hoorn, Groningen
Jong FC Groningen
1 - 5
Vitesse O21

Vitesse O21
1 - 1
Jong FC Twente

Reservecompetitie groep A

Papendal, Arnhem
Vitesse O21
1 - 1
Jong FC Twente

Jong FC Emmen
2 - 4
Vitesse O21

Reservecompetitie groep A

De Oude Meerdijk, Emmen

Vitesse O21
0 - 2
Jong PEC Zwolle

Reservecompetitie groep A

Papendal, Arnhem
Vitesse O21
0 - 2
Jong PEC Zwolle

Jong SC Cambuur
1 - 0
Vitesse O21

Reservecompetitie groep A

Cambuur Stadion, Leeuwarden
Jong SC Cambuur
1 - 0
Vitesse O21

Vitesse O21
0 - 2
Jong Feyenoord

Reservecompetitie groep A

Papendal, Arnhem
Vitesse O21
0 - 2
Jong Feyenoord

Jong Heracles Almelo
6 - 1
Vitesse O21

Reservecompetitie groep A

Erve Asito, Almelo
Jong Heracles Almelo
6 - 1
Vitesse O21

Vitesse O21
1 - 4
Jong De Graafschap

Reservecompetitie groep A

Papendal, Arnhem
Vitesse O21
1 - 4
Jong De Graafschap

Jong Go Ahead Eagles
2 - 0
Vitesse O21

Reservecompetitie groep A

De Muggert, Wesepe
Jong Go Ahead Eagles
2 - 0
Vitesse O21

Jong FC Emmen
1 - 1
Vitesse O21

Poule B voorjaar

De Oude Meerdijk, Emmen
Jong FC Emmen
1 - 1
Vitesse O21

Vitesse O21
6 - 2
Jong Fortuna Sittard

Poule B voorjaar

Papendal, Arnhem
Vitesse O21
6 - 2
Jong Fortuna Sittard

Vitesse O21
3 - 1
Jong FC Den Bosch

Poule B voorjaar

Papendal, Arnhem
Vitesse O21
3 - 1
Jong FC Den Bosch

Jong SC Cambuur
3 - 1
Vitesse O21

Poule B voorjaar

Cambuur Stadion, Leeuwarden
Jong SC Cambuur
3 - 1
Vitesse O21

Vitesse O21
-
Jong De Graafschap

Poule B voorjaar

Papendal, Arnhem

Jong FC Twente
-
Vitesse O21

Poule B voorjaar

Trainingscentrum FC Twente, Hengelo

Jong FC Dordrecht
-
Vitesse O21

Poule B voorjaar

Riwal Hoogwerkers Stadion, Dordrecht

Vitesse O21
-
Jong Excelsior

Poule B voorjaar

Papendal, Arnhem

Jong FC Eindhoven
-
Vitesse O21

Poule B voorjaar

Jan Louwers Stadion, Eindhoven

Vriendenloterij